Чиста громада – це спільна праця кожного з нас!

Дата: 26.09.2022 15:01

Шановні жителі громади, керівники підприємств різних форм власності!

Вплив людини на довкілля стає все більш активним та різноманітним.

Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнівів в тому, що забруднення навколишнього середовища веде до втрати нашого здоров’я.

Життя не стоїть на місці, навіть, в умовах війни.  Біленьківська громада – це наш великий дім і хотілося б, щоб ми всі разом навели у ньому лад.

Закликаю керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності провести прибирання та впорядкування власних, прилеглих та закріплених територій.

Звертаюся до вас, шановні мешканці громади, як до дбайливих господарів, прибрати біля своїх домівок, а по можливості – і біля покинутих дворів, які завжди стають територіями накопичення сміття. З метою створення належних умов для забезпечення утримання вулиць громади прибрати будівельні матеріали, які знаходяться за межами власних земельних ділянок для проведення робіт з благоустрою.

Об’єднання зусиль всіх небайдужих жителів на благо малої батьківщини має стати чудовим прикладом любові і шани до свого рідного краю.

Все буде Україна!

З повагою сільський голова                            Світлана ЗАЧЕПИЛО