ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ДОШКІЛЛЯ

Дата: 27.09.2022 15:40

Фото без описуВітаємо кожного, хто присвятив своє професійне життя дошкільнятам. Ваша праця — це покликання, а не просто робота. Недарма дитячий садок вважають першою школою життя дитини. А ви — той надійний провідник для малечі у незнайомому світі.

Саме ви зустрічаєте дітлахів кожного дня на порозі садочка, щоб поступово знайомити їх зі світом, відкривати нове і невідоме, радість пізнання і натхнення. Ви даруєте своїм вихованцям любов і піклування, вчите їх бути сильними, любити свою країну, дружити, шанувати батьків.

Щира подяка кожному працівнику дошкільних закладів громади за вашу працю, за витримку, тактовність і доброту! Бажаємо вам міцного здоров’я, сил, натхнення та достатку у ваших родинах! Перемоги нашій країні, мирного неба і дзвінкого сміху діточок у кожному закладі! Зі святом!