Лисогірський старостинський округ

Дата: 30.12.2022 16:49

Фото без описуНа території Лисогірського старостинського округу проживає 221 внутрішньо-переміщена особа, і з них 67 дітей. На цьому тижні працівники старостинського округу продовжували видавати продуктові набори місцевим жителям та внутрішньо-переміщеним особам. А також кожна дитина отримала набори до новорічних свят.
Також були проведені для дітей новорічні ранки у сільських клубах.
Ми розуміємо, що 2022 рік видався найважчим та найстрашнішим для кожного українця. Але найголовніше - ми живі! Ми вистояли і надалі вистоїмо, дякуючи Богу, ЗСУ і кожному із нас, тому що кожен з нас вносить свою частку в НАШУ ПЕРЕМОГУ💙💛.
Цей рік не здійснив наших мрій та бажань, але навчив нас цінувати все те, що ми маємо.
І незважаючи на страх, паніку та безвихідь, кожен працівник сільської ради допомагав, підтримував кожного мешканця громади, який цього потребував.
З наступаючим Новим роком!!!
Нехай 2023 рік принесе нам ПЕРЕМОГУ💪Фото без опису