Дата: 06.01.2023 10:59

Фото без описуОдним з найважливіших завдань комунального підприємства «Біленьке» є забезпечення благоустрою територій населених пунктів. З цією метою сільською радою було придбано сміттєвоз та баки для сміття, які були розподілені по селах громади.
 На території Лисогірського старостинського округу розміщено 59 баків, Мар’ївського – 73.  У с. Біленьке баками забезпечені лише деякі вулиці, підприємтва та жителі багатоквартирних будинків у кількості 37 штук. Зрозумілим є те, що цього замало для забезпечення потреб населення. Подальше придбання прямо залежить від наявності коштів. Тому звертаємось з проханням до наших споживачів сумлінно сплачувати за послуги, тим самим робити свій внесок у підтримку чистоти вулиць нашої громади. Принагідно КП "Біленьке" вітає всіх з новорічними та різдвяними святами. Бажаємо миру, достатку та віримо в перемогу.