Центр надання соціальних послуг продовжує приймати та реєструвати осіб, які були вимушені покинути свої домівки.

Дата: 10.01.2023 11:20

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р № 1481, у січні 2023 р. надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам здійснюється відповідно до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам».

При цьому застосовується перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), що діяв станом на 1 грудня 2022 року.