ОСВІТЯНИ ГРОМАДИ НАВЧАЮТЬСЯ ТА ОБМІНЮЮТЬСЯ ДОСВІДОМ
На минулому тижні працівники відділу освіти, молоді та спорту і керівники освітніх закладів були учасниками круглого столу📝 "Роль сертифікації у професійному зростанні педагогічних працівників". Захід проходив в онлайн форматі за ініціативи Управління Державної служби якості освіти у Запорізькій області. Обговорено підсумки сертифікації педагогів та зміни у законодавстві щодо атестації педагогічних працівників.
Також фахівцями "Інклюзивно-ресурсного центру" був проведений круглий стіл "Труднощі у впровадженні інклюзивного навчання в умовах воєнного стану". На захід були запрошені асистенти вчителів/вихователів, класні керівники інклюзивних класів, вчителі, які працюють із дітьми з ООП, усі зацікавлені особи. Захід відбувся в очному форматі. Обговорили нагальні питання щодо навчання дітей з ООП в умовах воєнного стану, ділилися досвідом роботи та знаходили шляхи подолання труднощів.