ЩОДО ПІДТРИМКИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ

Дата: 17.01.2023 09:00

Центр надання соціальних послуг повідомляє про реалізацію спільного з Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни.

Відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2022 року № 1393, право на отримання грошової допомоги мають повнолітні громадяни України, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни I або II групи та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни. Виплата грошової допомоги здійснюється на банківський рахунок заявника у розмірі 4000 гривень на місяць протягом чотирьох місяців. Для отримання грошової допомоги заявник подає заяву в електронній формі шляхом її заповнення з використанням технічних засобів Мінветеранів. На заяву накладається електронний підпис, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису заявника. Заява на отримання грошової допомоги формується в електронній формі на вебсайті eveteran.gov.ua, в якій зазначаються такі відомості:

1) прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності);

2) стать;

3) дата народження;

4) реєстраційний номер облікової картки платника податків (серія та/або номер документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, у разі коли особа через свої релігійні переконання відмовилася в установленому порядку від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і має відповідну відмітку в паспорті);

5) унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;

6) відомості про задеклароване/зареєстроване місце проживання (перебування);

7) серія та/або номер документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

8) контактні дані (номер телефона та адреса електронної пошти);

9) серія, номер, дата видачі та закінчення строку дії посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;

10) група інвалідності, дата встановлення інвалідності;

11) міжнародний номер банківського рахунку IBAN, найменування банку.

Відповідальність за достовірність відомостей, що містяться в заяві, несе заявник.

У разі виникнення питань щодо оформлення допомоги, звертайтеся до фахівців соціальної служби.