«Буревій» готується вибивати русню з української землі! А щоб це робити швидко і якісно, потрібна підготовка, зокрема і фізична

Дата: 01.03.2023 14:21

Військовослужбовці бригади будуть працювати в екстремальних умовах, під великими навантаженнями та в постійній готовності вести бій.

Вправи з вагою власного тіла, зі стрілецькою зброєю та спорядженням, подолання смуги перешкод – усе це спрямоване на розвиток витривалості та сили гвардійців.

Доєднатися можна на сайті http://storm.mvs.gov.ua/ або подати анкету в ЦНАПах Запоріжжя.

Отримай консультацію за телефоном гарячої лінії 080 010 00 20

У Запорізькій області працюють 2 ЦНАПи, в яких представники НГУ, ДПСУ та НПУ можуть відповісти на запитання та допомогти визначитись з підрозділом:
🔹Вознесенівський (Центральний) Центр надання адміністративних послуг м. Запоріжжя – бульвар Центральний, 27;
🔹Територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг м. Запоріжжя по Хортицькому району – вул. Світла, 2/просп. Інженера Преображенського, 1.