Освітяни громади успішно підтвердили кваліфікаційні категорії та звання

Дата: 27.03.2023 09:01

22 березня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при Відділі освіти, молоді та спорту Біленьківської сільської ради під головуванням голови атестаційної комісії – Паршиної О.В.
     На розгляд  комісії закладами освіти, напередодні, були подані атестаційні матеріали 📚 6-ти педагогів громади.
     За результатами засідання ухвалено рішення щодо:
     📝присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 2 вчителям;
     📝підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 4 вчителям;
     📝підтвердження раніше присвоєного педагогічного звання «старший учитель» - 2 вчителям;
     📝підтвердження раніше присвоєного педагогічного звання «учитель-методист» - 1 вчителю.
     Вітаємо з успішною💐 атестацією педагогів громади! Бажаємо творчого натхнення  та успіхів у подальшій роботі!