Важлива інформація! Зверніть увагу

Дата: 27.03.2023 14:50

Шановні мешканці, просимо звернути увагу!
На сьогодні на території громади знайшли прихисток більше 1100 громадян України, які потерпіли від російської агресії. До того ж мешкає значна кількість осіб, що потребують особливої уваги. У зв’язку з цим зросла кількість звернень до органів влади щодо отримання соціальних та адміністративних послуг. Кожне звернення потребує певного часу на обробку і внесення у загальнодержавну систему. З метою якісного опрацювання заяв з надання соціальних, адміністративних послуг мешканцям, ❗️ з 29.03  та в подальшому щосереди,  ❗️прийом відвідувачів відділом «Центр надання адміністративних послуг, відділом соціального захисту населення, КЗ «Центр надання соціальних послуг» та старостами буде здійснюватись виключно ❗️з 08.00 до 11.00❗️.
 З❗️ 11.00 до 16.30❗️ працівники зазначених підрозділів будуть працювати над обробкою та впорядкуванням справ, з реєстрами та здійснювати підготовку аналітичної звітності. Решта графіків залишаються без змін. Просимо з розумінням поставитись до ситуації