Пошук

Своєчасна сплата за електроенергію та комунальні послуги - це запорука їх стабільного постачанняа!

Дата: 30.03.2023 15:04
Кількість переглядів: 427

В умовах воєнного стану стабільне постачання електричної енергії є пріоритетною та стратегічно важливою складовою функціонування та забезпечення безперебійної роботи державних установ, підприємств критичної та соціальної інфраструктури, об’єктів оборони та населення.

  З метою недопущення погіршення фінансово-господарського стану підприємств енергопостачальної галузі, наголошуємо на необхідності своєчасної сплати за спожиті енергоносії, погашення заборгованості, що склалася станом на сьогоднішній день.

    Через кризу неплатежів, зумовлену заборгованістю споживачів, порушується стабільність роботи виробників електричної енергії.

    Відтак, своєчасна та повна оплата за спожиту електричну енергію впливає на діяльність усієї енергетичної галузі загалом, забезпечуючи стабільність електропостачання, що в свою чергу є передумовою створення надійного тилу в умовах воєнного часу.

  Для забезпечення належного рівня електропостачання та збалансованої роботи енергетичних ринків споживачам також необхідно підтримувати стабільність інфраструктури країни в умовах війни та вчасно розраховуватись за отримані комунальні послуги.

   Адже сьогодні сплата за електроенергію та комунальні послуги - це обов’язок кожного споживача, та внесок в збереження та функціонування енергетичної галузі і економіки, країни в цілому що надзвичайно важливо в період воєнного стану.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь