Що таке Школа Супергероїв?

Дата: 13.04.2023 08:59

Що таке Школа Супергероїв?

«Школа Супергероїв» - це освітній проєкт, заснований у 2016 році громадською організацією «Маленьке серце з мистецтвом». Його мета - забезпечення конституційного права на освіту дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні в медичних закладах. Кураторкою «Школи Супергероїв» є Наталія Мосейчук, ведуча 1+1 і марафону Єдиних новин.
Вона допомагає рухати реформу шкіл в лікарнях разом з командою благодійної ініціативи «Право на освіту» і 1+1 медіа.

В грудні 2021 Кабінет Міністрів України підписав Постанову про створення державної установи «Школа супергероїв».

Головні завдання, які перед собою ставить Школа:

• Дати дітям у лікарнях змогу отримувати освіту
  • Створити мережу шкіл в лікарнях по всій Україні

Школа має три форми навчання — групові заняття в класі, індивідуальні уроки біля ліжка та дистанційна форма для дітей, які лежать в ізольованих боксах. Уся програма відповідає офіційній шкільній, але методика викладання враховує режим лікарні.

З початком війни категорія дітей, з якими працюють вчителі в лікарнях, змінилась – тепер це переважно діти, постраждалі від війни – зі складними пораненнями та втратами частин тіла, батьки яких загинули на очах дітей. Ці діти попри пережиті жахи війни прагнуть продовжувати навчання під час перебування в лікарні. Тому Школа Супергероїв продовжує свою роботу за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Трансатлантичного фонду медичної допомоги.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту Біленьківської сільської ради