Просимо звернути увагу

Дата: 13.04.2023 11:19

З метою забезпечення потреб наших мешканців, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, продовжуємо співпрацю з благодійними фондами та організаціями. Завтра, 14 квітня буде здійснюватися роздача гуманітарної допомоги, яка надана відділенням Польської Гуманітарної Акції в Україні та благодійним фондом «Посмішка ЮА» за фінансування Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Пункти видачі:

• Лисогірський старостинський округ – адміністративне приміщення сільської ради;
  • Марївський старостинський округ – адміністративне приміщення сільської ради;
  • с.Біленьке – Будинок культури.

!!! Наголошуємо, що жителі с.Біленьке Перше будуть обслуговуватися виключно на пункті видачі у с. Лисогірка !!!

Категорії вразливості, на яких розрахована допомога:

• внутрішньо переміщені особи;
  • особи з інвалідністю;
  • особи з хронічними захворюваннями;
  • одинокі батько/мати;
  • домогосподарство з низьким рівнем доходу;
  • сімї з дітьми;
  • особи віком 60+.

Видача запланована з 09:00 до 17:30

Зверніть увагу, допомога видається на кожного члена родини !!! за наявності оригіналів документів !!! Ксерокопії документів не приймаються !!! Необхідні такі документи: паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дітей, довідка ВПО (для внутрішньо переміщених осіб).

!!! Окремо повідомляємо, що ніякого попереднього запису не існує !!! Видача проходить згідно живої черги. Також просимо не блокувати місця видачі автомобілями та залишати їх на узбіччі!