Аватков Роман Васильович

Дата: 25.04.2023 11:20

Аватков Роман Васильович народився 4 серпня 1970 року в місті Тбілісі, Грузія в родині військового.

Роман гарно вчився в школі та після її закінчення продовжив навчання в Педагогічному інституті міста Одеса на факультеті фізика – інформатика. Після закінчення першого курсу навчання був призваний на строкову військову службу в Збройних Силах України.

В 1990 році завершив проходження військової служби та одружився з коханою дівчиною. Через деякий час у подружжя народився син. Мешкав Роман та його родина у місті Запоріжжя, пропрацював на заводі «Дніпроспецсталь» у прокатному цеху 22 роки. У 2013 році пішов на пенсію та переїхав ближче до батьків у село Біленьке.

Зі слів рідних та друзів, Роман був дуже доброю, чуйною людиною, завжди старався допомогти усім, чим міг. Він був чудовим сім’янином та гарним товаришем.

6 вересня 2022 року був призваний на військову службу до лав Збройних Сил України для захисту країни від рашистської навали.

Нажаль, 17 жовтня 2022 року, в населеному пункті Спірне, Донецької області в бою за Батьківщину Роман віддав своє життя.

Похований 05.11.2022 в с. Біленьке.