ВАСИЛЬЄВ Максим Вікторович

Дата: 25.04.2023 11:35

Васіл’єв Максим Вікторович, народився 09.01.1985 в с.Мар'ївка, Запорізького району, Запорізької області в багатодітній родині, в сім'ї було 10 дітей, батько шуткуючи, називав дітей "моя футбольна команда". В 2001 році закінчив Мар'ївську школу, після її закінчення, пішов працювати до будівельної бригади, разом з іншим братом Віктором. Освоїв різні будівельничі професії, але найкраще справлявся , як плиточник. Був одружений, має вже дорослу донечку, якій обіцяв неодмінно повернутися додому живим. З 2016 по 2018 рік був у зоні АТО, мав звання старший солдат. Тому в 2022 році, сам подав документи до військомату, щоб бути на захисті Батьківщии в перших рядах. Але ворожа куля не дала здійснитися мріям, а обірвала молоде життя. Максим загинув під час наступальних дій поблизу н.п. Червоне Каховського району Херсонської області внаслідок бойового зіткнення з ворогом.

Герої не вмирають, а вічно живуть в наших серцях.

Похований 22 листопада 2022 року в с.Мар’ївка