САУЛЯК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Дата: 16.06.2023 13:58

Сауляк Олександр Олександрович народився 30 червня 1973 в селі Біленьке, навчався в Біленьківські загальноосвітній школі, після її закінчення навчався в Запорізькому центрі професійно-технічної освіти водного транспорту по спеціальності матрос- моторист.

Працював Олександр на пароплаві. Одружився з коханою Анною, з якою і прожив все своє життя, та виховував двох дітей донечку та сина, яких дуже любив.

За словами рідних та друзів Олександр був хорошим сім’янином, гарним другом та в цілому позитивною людиною. Він був добрим, чуйним, веселим та життєрадісним, мав багато мрій та планів на майбутнє, яким, нажаль не судилося збутися…

Коли біда прийшла на наші землі, Олександр не зміг залишитись осторонь, і в березні 2022 року він пішов захищати нашу Україну. Нажаль, 7 червня 2023 року Олександр загинув у бою за нашу Батьківщину біля населеного пункту Мала Токмачка, Запорізької області.

Похований 12 червня в с. Біленьке.