Щодо організації нового навчального року у громаді

Дата: 23.08.2023 11:33

Кінець серпня – напружена пора для працівників закладів освіти.  Уже за два тижня стартує новий навчальний рік у всіх закладах освіти Біленьківської громади. Для перевірки готовності закладів до прийдешнього старту плідних буднів, створено комісійні групи, в які входили представники органу  місцевого самоврядування, ДСНС, ювенальної превенції, Держпродспоживслужби. За результатами огляду сформовано висновки комісії та оформлено відповідні Акти прийому готовності закладів освіти до нового 2023/2024 навчального року.
На території громади дислокуються чотири заклади загальної середньої освіти та заклад дошкільної освіти:
- Біленьківський ліцей «Лідер»
- Біленьківська гімназія
- Лисогірська гімназія «Мрія»
- Мар’ївська гімназія «Оберіг»
- Заклад дошкільної освіти «Дивосвіт»
У кожному закладі загальної середньої освіти наявні найпростіші укриття, які за результатами комісійного обстеження «Рекомендовано» до використання. У ЗДО «Дивосвіт» найближчим часом буде здійснено капітальний ремонт протирадіаційного укриття. Загалом заклади освіти Біленьківської громади готові до початку навчального року. Враховуючи безпекову ситуацію на території, висновки комісії та результати опитування батьківської спільноти щодо вибору формату навчання, для всіх закладів освіти нашої громади визначено дистанційну форму навчання у 2023/2024 навчальному році.