ПЛЕЧУН АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Дата: 29.08.2023 15:24

Плечун Андрій Васильович - 13.01.1980року народження. Народисвя в с.Мар'ївка, Запорізького району, Запорізької області. В 1997 році закінчив Мар'ївську школу. Сам із багатодітної родини. Після закінчення школи був призваний до лав Збройних Сил України. Під час дорослішання почав бешкетувати, мав непрості стосунки з мешканцями села. Був одружений, має дорослу дочку. В 2022 році, за власним бажанням став на захист Батьківщини, та був гідним прикладом воїна визволителя. Користувався авторитетом серед побратимів, які приїхали на прощання до Мар'ївки. На прощальній церемонії грав військовий оркестр.

Загинув, 21.12. 2022року під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та під час пошуково-штурмових дій поблизу н.п.Шипилівка Луганської області підірвався на розтяжці та отримав поранення несумісні із життям.

Герої не вмирають, а вічно живуть в наших серцях.