ХИЖНЯК ІВАН ІВАНОВИЧ

Дата: 29.08.2023 16:24

Хижняк Іван Іванович 13.05.1985року народження. Народився в с.Мар'ївка, Запорізького району, Запорізької області. В 2002 році закінчив Мар'ївську школу, з гарними оцінками, приймав активну участь в житті школи, був ведучим на багатьох шкільних вечорах. Після її закінчення вступив до військового льотного технікуму. Закінчивши його, вступив до Дніпропетровського авіаційного університету. Після закінчення працював на авіаційному філіалі інструктором. Згодом на заводі «Запоріжсталь» майстром. Звідки, в квітні місяці, був мобілізований на військову службу, у військовому званні лейтенант, до підрозділу «Морська піхота», де був заступником командира ремонтної роти ракетно-артилерійського озброєння, з морально- психологічного забезпечення. По службі користувався дуже великим авторитом серед побратимів. Був одружений має двох діточок, дочка Полінка та син Олександр. На даний час, дружина з дітьми, проживають в м.Запоріжжя.

Загинув 09.10.2022року поблизу н.п. Давидів Брід Херсонської області під час виконання бойових завдань із захисту Батьківщини, внаслідок артилерійського обстрілу противника отримав множинні осколкові поранення тулуба та кінцівок не сумісних з життям.

Герої не вмирають, а вічно живуть в наших серцях.