ДОВГОНОС ДМИТРО ГРИГОРОВИЧ

Дата: 29.08.2023 16:30

Довгонос Дмитро Григорович - 12.08.1978 року народження. Народився в с.Мар'ївка, Запорізького району, Запорізької області. В 1995 році закінчив Мар'ївську школу. Після її закінчення вступив до аграрного технікуму в м.Запоріжжя. Працював на будівельних майданчиках, справно керував власним авто. Був на заробітках в зарубіжжі, звідки приїздив з знаннями новітніх технологій; які впрано; впроваджував у своїй будівельній бригаді. Мав родину, дружину Юлію та двох донечок, Поліна та Устина. Допомагав любій матусі Любові Степанівні. З перших днів вторгнення пішов працювати до воєнкомату, а вже через 2 місяці почав приймати участь у бойових діях. Був старшим стрільцем механізованого взводу механізованої роти.

Загинув за межами м. Авдіївка Донецької області під час відбиття ворожої атаки, виконуючи бойовий наказ із захисту Батьківщини, отримавши травму не сумісну з життям.

Герої не вмирають, а вічно живуть в наших серцях