МЕЛЬНИКОВ ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ

Дата: 29.08.2023 16:40

Наш, на жаль самий перший, і самий молодший Герой - Мельников Олександр Валерійович, народився 16.01.1997року в с.Мар'ївка, Запорізького району, Запорізької області. В 2014 році закінчив Мар'ївську школу, з гарними оцінками. Приймав активну участь в житті школи та сільського будинку культури. Був життєрадісним молодим хлопчиком, в якого усмішка була завжди на обличчі. В перші дні повномасштабного вторгнення, був мобілізований на військову службу. За героїзм, особисту мужність, виявлені у захисті Батьківщини, та вірність бойовий присязі, присвоєно посмертно орден «Героя України». А також за героїзм і відвагу всій стрілецькій роті було присвоєно звання «Безсмертна рота».

Загинув під час відбиття ворожої атаки, виконуючи бойовий наказ по захисту Батьківщини, отримавши травму несумісну з життям за межами с. Раздольне Великоновосільського району Донецької області.

Герої не вмирають, а вічно живуть в наших серцях