БАКУМ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

Дата: 31.08.2023 08:14

Бакум Олександр Іванович народився в с.Мар'ївка, Запорізького району, Запорізької області в 1967році. Вчився в Мар'ївській школі, після її закінчення, вступив до Автодорожного інституту в м.Запоріжжя. Після його закінчення працював на різних підприємствах. Був одружений, має 2 дітей. З перших днів російського вторгнення, Олександр сам записався до військкомату, і вже 26 лютого 2022 року, був направлений до м.Кривий Ріг у військову частину по спеціальності парамедик (військовий лікар). Після закінчення учбової частини, направлений в м.Херсон для виконання війських завдань. Під час боїв, ризикуючи власним життям, хоча сам мав 2 поранення, спас чимало своїх побратимів. Перше поранення отримав, при врятуванні побратима, під час бою 29.06.22р., навіть не помітивши закривавлене плече, яке побачив лікар, коли Олександр передавав пораненого хлопця, якого тягнув на собі близько 5 км. З цим пораненням він перший раз потрапив до шпиталю, але під час операції вдалося вигяти лише 1уламок, а другий так і залишився в плечі. Друге поранення отримав в ліву кисть руки, після якого була порушена функція згибання пальців. В кінці січня 2023р. був переведений на Бахмутський напрямок, м.Часів Яр. Знаходився там місяць, за що отримав короткострокову відпустку. При повернені до бойової частини, помер в результаті нещасного випадку. Олександр був дуже доброзичливою людиною, допомагав не тільки, як медик, а і як не байдужий та добрий чоловік, і не лише морально, а багатьом і матеріально. Підтримував зв'язки з людьми, яким допомагав вибратися з поля бою. Відзначався турботою про покинутих тварин, особливо котиків, віддаючи їм частину свого обіду.

Він залишив по собі добру пам'ять багатьох врятованих життів.

Герої не вмирають, а вічно живуть в наших серцях.