Проєкт "Людський вимір" від МОМ

Дата: 22.08.2023 10:34

Біленьківська  громада разом з іншими громадами отримала ІТ обладнання від проєкту Міжнародно організації з міграції (МОМ) "Людський вимір: Інклюзивні дані для стабільності та розвитку". Це 8 планшетів та 1 ноутбук.

Проєкт "Людський вимір" сприяє зміцненню стійкості громад в середовищі численних потрясінь шляхом розбудови спроможності до збору та використання даних на місцевому рівні. Це дозволяє розробляти інклюзивну політику, що спирається на факти та реагує на масштабне переміщення в Україні. Цей підхід передбачає:

- зміцнення індивідуальної спроможності збору даних;

- зміцнення спроможності адміністрацій в об’єднаних територіальних громадах щодо аналізу даних;

- зміцнення спроможності представників органів місцевої влади приймати інклюзивні, добре поінформовані рішення, що спираються на факти.

У рамках проєкту "Людський вимір: Інклюзивні дані для стабільності та розвитку" 13 липня Миргородська громада разом із Шишацькою, Гоголівською, Сергівською, Петрівсько-Роменською та Великобудищанською громадами отримали ІТ обладнання для покращення управління даними та, у результаті, підвищення рівня надання соціальних послуг мешканцям громади.

Дякуємо Міжнародній організації з міграції («МОМ») за досвід, що отримала команда громади та техніку.

Разом переможемо!