Оновлено перелік боржників зі сплати земельного податку на 16 жовтня 2023 року

Дата: 16.10.2023 15:42

Шановні користувачі та власники земельних ділянок,

що розташовані на території Біленьківської сільської ради!

Оновлено перелік боржників зі сплати земельного податку

на 16 жовтня 2023 року

Згідно з інформацією наданою Головним управлінням Державної податкової служби у Запорізькій області, мешканці Біленьківської сільської ради станом на 16 жовтня 2023 року мають борг до бюджету територіальної громади зі сплати земельного податку з фізичних осіб.

З метою уникнення додаткового навантаження у вигляді нарахування штрафних санкцій та пені за несвоєчасну сплату, звертаємося до жителів громади, що мають борги, терміново їх сплатити.

Інформацію щодо нарахованих сум податкових зобов’язань та сум заборгованості зі сплати земельного податку, можна отримати на офіційному сайті сільської ради у рубриці «Інформація отримана від ГУ ДПС у Запорізькій області щодо боржників земельного податку», або у відділі з земельних ресурсів та просторового планування каб. 8 (вул. Центральна, буд. 4-В с. Біленьке); Лисогірському старостинському окрузі (вул. Центральна, буд. 8 с. Лисогірка); Мар’ївському старостинському окрузі (вул. Центральна, буд. 36  с. Мар’ївка.

Працюємо з 08:00 до 16:30, у п’ятницю до 16:00.

Список боржників