Оновлено перелік боржників зі сплати земельного податку на 23 жовтня 2023 року

Дата: 23.10.2023 10:14

Оновлено перелік боржників зі сплати земельного податку на 23 жовтня 2023 року

Сплата земельного податку та податку на нерухоме майно прямо впливає на рівень наповнення місцевого бюджету. Саме тому, звертаємося до Вас з проханням подбати про своєчасну оплату податків, оскільки до боржників будуть застосовуватися заходи стягнення, визначені нормами Податкового кодексу України. Зокрема, вимоги про сплату боргу скеровуються до органів державної виконавчої служби.

Інформацію щодо нарахованих сум податкових зобов’язань та сум заборгованості зі сплати земельного податку, можна отримати на офіційному сайті сільської ради у рубриці «Список боржників» згідно таблиці у форматі Excel, або у відділі земельних ресурсів та просторового планування каб. 8 (вул. Центральна, буд. 4-В с. Біленьке); Лисогірському старостинському окрузі (вул. Центральна, буд. 8 с. Лисогірка); Мар’ївському старостинському окрузі (вул. Центральна, буд. 36  с. Мар’ївка.

Звертаємо увагу, що сплатити відповідні податки громадяни можуть через установи банків, за допомогою мобільних додатків Приват.24, Ощад.24/7, Monobank.

Працюємо з 08:00 до 16:30, у п’ятницю до 16:00. Бажано звертатися протягом цього часу.

Перелік боржників зі сплати земельного податку на 23 жовтня 2023 року