Громадське обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад Біленьківської територіальної громади та Кушугумської територіальної громади

Дата: 30.10.2023 16:02

Шановні жителі Біленьківської селищної територіальної громади!

01 листопада 2023 року оголошуються громадські слухання пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад Біленьківської сільської територіальної громади та Кушугумської селищної територіальної громади у сфері створення консультативно-дорадчого органу – Ради з питань внутрішньо переміщених осіб територіальних громад Запорізького району Запорізької області при Кушугумській селищній територіальній громаді Запорізького району Запорізької області.

Метою співпраці є: участь у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, що зареєстровані у громаді, сприяння в їх адаптації та інтеграції; делегування нашою громадою повноважень Кушугумській селищній територіальній громаді Запорізького району Запорізької області.

Звертаємось до усіх зацікавлених сторін, усієї спільноти з проханням надати зауваження та пропозиції доповнень або змін з приводу даного питання.

Просимо Вас до 30.11.2023 року надсилати свої зауваження або пропозиції, з обов’язковим зазначенням прізвища, власного імені та по батькові (за наявності), адресою проживання, контактного номеру телефону та зазначенням Вашої думки у письмовому вигляді за запропонованою формою на адресу: вулиця Центральна, 4, с. Біленьке, Запорізького району, Запорізької області, 70441 або на електронну пошту bilenkivska.silrada@ukr.net.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані у єдиний документ, та передані на розгляд сесії Біленьківської селищної ради для затвердження.