Опитування для визначення потреб, пріоритетних напрямів та завдань, спрямованих на відновлення та  подальший розвиток нашої громади

Дата: 15.04.2024 14:20

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 14.10.2022 № 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них», на території нашої громади розпочато роботу над розробкою Програми комплексного відновлення території Біленьківської сільської територіальної громади Запорізького району Запорізької області (далі – Програма).
Ця робота спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України та є основою для планування просторового розвитку нашої громади. За допомогою Програми ми зможемо спрогнозувати свій розвиток, збалансувавши побажання різних груп населення громади, наявних на нашій території ресурсів та обмежень (у тому числі – безпекового характеру).
Якісно пропрацьована Програма – це документ, що дозволить запланувати головні вектори розвитку й відновлення нашої громади, покращить інвестиційний клімат, підвищить шанси на отримання міжнародної та державної допомоги.
Кожен з Вас може долучитися до цього процесу та вплинути на подальший розвиток громади та створення таких просторів в населених пунктах, які будуть максимально комфортними для Вашого життя.
Шановний(а) мешканцю(ко) Біленьківської сільської територіальної громади. В рамках розробки Програми Робоча група проводить опитування для визначення потреб, пріоритетних напрямів та завдань, спрямованих на відновлення та  подальший розвиток нашої громади.
Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Біленьківської  громади!
Пропозицію ви можете надати шляхом заповнення встановленої форми опитувальника, який буде розміщено у вигляді гугл анкети за посиланням на офіційному сайті Біленьківської громади та у телеграм каналі за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe5QndHszVlrWfVwsTAPZX2sqCq_bBiFvu08Ub1AyY7vvgUHg/viewform?usp=sf_link.
Якщо Вам зручніше заповнити анкету у паперовому вигляді Ви можете отримати таку можливість у приміщеннях:
с. Біленьке
1.   відділ «Центр надання адміністративних послуг» за адресою: с. Біленьке по вул.30 Грудня, 34;
2.  приміщення КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, 25;
3.  приміщення Біленьківського ліцею «Лідер» за адресою: с. Біленьке, вул. Шкільна, 5
4.  приміщення сільської бібліотеки за адресою: с. Біленьке, вул. 30 Грудня, 24 (ІІ поверх);
Мар’ївський старостинський округ
5.  приміщення Мар’ївського старостинького округу за адресою: с. Мар’ївка, вул. Центральна, 36;
6.  приміщення Мар’ївської гімназії «Оберіг» за адресою: с. Мар’ївська, вул.  Шкільна, 14;
7.  приміщення Мар’ївського сільського Будинку культури за адресою: с. Мар’ївка, вул. Центральна, 38;
8.  приміщення Громадського будинку за адресою: с. Смоляне, вул. Центральна, 52;
Лисогірський старостинський округ
9.  приміщення Лисогірського старостинського округу за адресою: с. Лисогірка, вул. Центральна, 8;
10.  приміщення Лисогірської гімназії «Мрія» за адресою: с. Лисогірка, вул. Шкільна (8 Березня), 15 Б;
11.  приміщення Лисогірського сільського клубу за адресою: с. Лисогірка, вул. Центральна, 17 – А;
12.  приміщення Канівського сільського клубу за адресою: с. Канівське, вул. Слави, 1 – А.
Усі зібрані матеріали будуть зареєстровані, опрацьовані, систематизовані й прийняті до розгляду при розробці проєкту Програми відновлення та розвитку громади.
Опитування буде проводитися з 15.04.2024 до 15.05.2024 року включно.
Нам дуже важливо почути думки кожного мешканця та мешканки громади, в тому числі внутрішньо переміщених осіб щодо відновлення територіальної громади.
Ми маємо створити згуртовану громаду, що зростає, де кожен і кожна може комфортно жити.