Участ у конкурсі «Громада на всі сто»

Дата: 23.09.2024 15:19

Біленьківська громада бере участь участь у конкурсі «Громада на всі сто» в рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) з  проєктною ідею створення центру фізичного та ментального здоров’я для усіх вікових груп населення,   в тому числі для реабілітації та відновлення фізичного та ментального здоров'я учасників бойових дій, шляхом реконструкції комунальної будівлі  що розташована у  с. Біленьке.

Максимальна функціональність в приміщенні буде здійсняно завдяки прийомам просторового зонування: зона рецепшину та холу,  тренажерний зал з кардиозоною та зоною з основними тренажерами, зона для занять боксом та зона для інтелектуального спорту (шахи, шашки),  зона фітнесу, дитяча кімната, масажний кабінет , кімната психологічної разгрузки,  роздягальня, душеві та санвузли,  зона реабілітації, яка буде поділена на зону безпосереньо разгрузки та зону для роботи з психологом .

Проектна ідея розміщена на платформі DREAM  за посиланням https://dream.gov.ua/ua/project/DREAM-UA-060924-4E2C1C73/profile