ВСЕ ПРО КОРОНАВІРУС

Інформація щодо захворюваності на території Біленьківської громади станом на 22.08.2020

Адміністрація КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біленьківської сільської ради повідомляє, що протягом минулої доби серед мешканців нових випадків захворювання на COVID-19 зареєстровано не було. Станом на 22.08.2020 року на території громади зареєстровано 6 випадків гострої вірусної хвороби, спричиненої вірусом COVID-19, які підтверджені Запорізьким обласним лабораторним центром. Усі випадки виявлені у членів однієї родини. Одна особа одужала та вже виписана з лікарні. Ще п'ятеро осіб середнього ступеню тяжкості госпіталізовані. Контактні особи перебувають під медичним наглядом сімейного лікаря протягом 14 діб. Проведено всі необхідні заходи дезінфекції, визначені Переліком заходів (в залежності від встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19) щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 . В Біленьківській АЗПСМ за період з 01.08.2020 по 21.08.2020 проведено експрес тестів – 22 ( всі негативні), ПЛР тестів – 16 ( 6 позитивні).

18:52:41 22.08.2020