До уваги жителів громади

14/08/2017 АМУ запрошує до обговорення законопроекту про надання об’єднаним громадам повноважень з управління земельними ресурсами за межами населених пунктів

10:45 14.08.2017

Увага ! Конкурс з отримання Гранту ФДРМ № TFOA3307

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі – МТОТ) реалізує Грант «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей», який Україна отримала в якості фінансової допомоги від Світового банку для подолання наслідків конфлікту.

09:49 02.08.2017

До уваги суб'єктів господарювання, які займаються торговельною діяльність промисловими знаряддями лову

На виконання листа райдержадміністрації від 21.07.2017 № 1343/05-11 «Про проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи» Біленьківська сільська рада повідомляє про наступне.

13:52 27.07.2017

26.07.2017 року планується провести засідання дванадцятої позачергової сесії Біленьківської сільської ради

На виконання висновку спільного засідання постійних комісій сільської ради з питань фінансів та планування соціально-економічного розвитку, з питань охорони здоров'я, освіти, фізичного виховання, культури та соціальної політики та з питань інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності від 19.07.2017 року № 01 26 липня  2017  року 0 13.00 годині  в актовій залі  Біленьківської дитячої музичної школи за адресою: с. Біленьке, вул. 30 Грудня, буд. 5 «А», Запорізького району,  Запорізької області планується провести засідання дванадцятої позачергової сесії Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області восьмого скликання на розгляд якої вносяться такі питання:

15:56 25.07.2017

20.07.2017 року планується провести засідання одинадцятої позачергової сесії Біленьківської сільської ради

20 липня 2017 року о 13.00 год. в примішенні Біленьківської сільської ради за адресою: с. Бівленьке, вул. Центральна, буд. 4 "В" планується провести засідання одинадцятої позачергової сесії Біленьківської сільської ради. До розгляду планується внести наступні питання:

16:03 18.07.2017