Ще один шкільний автобус для учнів Біленьківської громади

Сьогодні, в переддень великого свята, наша громада здійснила ще один крок у розвитку освіти. Голова громади Світлана Зачепило отримала ключі від новенького шкільного автобуса, які урочисто вручив губернатор Олександр Старух.

17:31 06.01.2021

23.12.2020 відбулося засідання чергової сесії Біленьківської сільської ради

23.12.2020 о 10.00 год. відбулося засідання чергової сесії Біленьківської сільської ради, до порядку денного якої було внесено 38 питань. Всі питання порядку денного були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

14:50 23.12.2020

22.12.2020 плануються засідання постійних комісій

22.12.2020 о 10.00 год. в приміщенні КЗ "Дитяча музична школа" Біленьківської сільської ради  за адресою: с. Біленьке, вул. 30 Грудня, буд. 5 "А" відбудеться спільне засідання постійних комісій з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

15:47 21.12.2020