Святкування Дня Європи

Усім людям дуже подобають святкові дні. У ці дні люди можуть добре відпочити, зустрітися з друзями, рідними та близькими людьми. Якщо на вулиці гарна погода можна погуляти, поїхати на природу. А ще у святкові дні відбувають певні розважальні заходи: концерти, майстер-класи, якісь громадські акції, спортивні змагання. Тому усіх українців з самого початку нового року цікавлять питання коли ж саме відбудуть певні свята, на які дні та числа вони перепадають. Адже деякі свята не мають певної дати святкування. Наприклад, Масляниця, Пасха, День Європи. Поговоримо коли буде день Європи в Україні 2017. Це свято на українській землі завжди святкується у травні, а точніше у третю суботу.

09:04 10.05.2017

Про проведення Запорізького туристичного фестивалю-ярмарку.

Організаторами фестивалю виступають Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації та громадська організація «Запорізька обласна туристична асоціація» при підтримці Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради та Запорізької міської ради.

11:10 28.04.2017