14 Травня, 2021 р., 15:25
Такий додатковий фінансовий ресурс отримають скарбниці міст, селищ, сіл регіону в  разі збільшення частки зарахування ПДФО до бюджетів громад з 60% до 65%. Робота у напрямку збільшення частки ПДФО на користь місцевих бюджетів є одним із пріоритетів Асоціації міст України.

11 Травня, 2021 р., 14:44
Відділ освіти, молоді та спорту Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Лисогірського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад –дошкільний навчальний заклад» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області (місце знаходження: с.Лисогірка, вул.. 8 Березня, 15 Б)

11 Травня, 2021 р., 09:53
За чиселними зверненнями мешканців  щодо встановлення на території нашої громади банкомату АТ КБ «ПриватБанк» виконавчим комітетом Біленьківської сільської ради було  подано офіційну заявку до Південно - Східного Макрорегіону  акціонерного товариства комерційного банку  "ПриватБанк"  стосовно встановлення у адміністративному центрі нашої громади селі Біленьке банкомату АТ КБ «ПриватБанк».

09 Травня, 2021 р., 16:05
З метою гідного вшанування подвигу українського народу у боротьбі проти нацизму, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня) керівництвом сільської ради відбулося покладання квітів до 7 братських могил громади.

27 Квітня, 2021 р., 14:04
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України звертає увагу, що Кабінетом Міністрів України 22 липня 2020 року прийнято постанову № 650, якою затверджено Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, а також внесено зміни до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 3 березня 2004 року № 220.
27 Квітня, 2021 р., 10:31
Наша громада подала заявку на участь у конкурсі "Міста та громадаи, вільні від насильства.