27 Квітня, 2021 р., 10:10
          У процесі своєї життєдіяльності людина, навіть не бажаючи, та все ж є причиною того, що кількість сміття невпинно збільшується. Тому, проблема сміття є важливою і актуальною на сьогодні. Доки Україна тоне у мільярдах тонн сміття й промислових відходів, Європа широко використовує такі відходи у найрізноманітніших сферах виробництва, непогано на цьому заробляючи.
20 Квітня, 2021 р., 10:48
     Нічого на світі краще немає,      Чим тримати в порядку всю планету            :       Річку, ліс, поля, моря і гори –       Свіжістю повинні дихати простори.       Нам еколог знання подарує,       Піклуватися легше стане       Про все, що оточує нас       Постійно, кожен день і годину.       Ми берегти природу не забудемо,        Віддамо пізнання всім людям,         Щоб мерщій і краше рік від року         Ставала українська природа!

13 Квітня, 2021 р., 22:20
Протоколом позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 12.04.2021 № 11 з 00 год. 00 хв. 14.04.2021: