Не задекларована праця не захищає від штрафу

Досягнення повної і продуктивної зайнятості  неможливо без викоренення таких явищ як неформальна економіка та не задекларована праця.  Ці явища не тільки обмежують можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіта,  охорони  здоров’я, розвитку професійних навичок,  зайнятості, соціального  захисту  та  пенсійного  забезпечення,  вони  сприяють  створенню  і існуванню недобросовісної конкуренції щодо тих суб’єктів господарювання, які у  повному  обсязі  забезпечують  виконання  зобов’язань  щодо  сплати  податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників. Проблеми неформальної економіки  і  не задекларованої  праці  є  однією  із  потужніших  перешкод  для України у забезпеченні гідної праці і високих темпів зростання.

15:35 09.09.2020

Легальна зайнятість: можливість чи обмеження?

Чому нелегальна зайнятість залишається популярною? А легальна зайнятість, що передбачає оформлення трудових відносин, сплату податків, дотримання соціальних гарантій, багатьма роботодавцями сприймається не як прямий обов’язок, а як бонус чи конкурентна перевага? Відповідь на ці запитання криється в самому понятті «легальна зайнятість». Спробуємо розібратись.

16:20 27.08.2020

Про проведення прямої телефонної лінії

Начальник Головного управління Пенсійного фонду в Запорізькій області Світлана Жмурко 12 серпня 2020 року з 12.00 до 13.00 проводить "гарячу" телефонну лінію з питань пенсійного забезпечення для жителів області.

11:17 11.08.2020