30 Березня, 2021 р., 08:21
У Головному управлінні ДПС у Запорізькій області інформують про те, що  посилено заходи щодо виявлення порушень, пов’язаних з продажем алкогольних напої та тютюнових виробів.
29 Березня, 2021 р., 20:07
Відтепер і Біленьківська школа має свій транспорт. Сьогодні сільський голова Світлана Зачепило передала ключі від спеціального автобуса директору закладу Наталії Ємець.
26 Березня, 2021 р., 13:43
24 березня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту Біленьківської сільської ради, на якому було розглянуто матеріали із питань атестації педагогічних працівників. Комісія задовольнила клопотання про атестацію на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям та педагогічним званням двом педагогам Біленьківської ЗШ І-ІІІ ступенів та одному вихователю і двом вчителям Мар’ївського НВК. Також вихователю дошкільної групи Мар’ївського НВК присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії". Вітаємо педагогів з черговим досягненням!