10 Лютого, 2021 р., 16:25
«Січневий локдаун вніс свої корективи в ситуацію на ринку праці: суттєво зменшились запити роботодавців у робочій силі, в той час, як кількість шукачів роботи дещо зросла. Але, не зважаючи на складну економічну ситуацію як в країні в цілому, так і в області, Запорізька обласна служба зайнятості продовжує працювати в звичному режимі та надавати допомогу громадянам, які її потребують», - інформує директорка Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік.
09 Лютого, 2021 р., 16:03
З ініціативи Президента України Володимира Зеленського у вівторок підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України, що забезпечить стале проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.

27 Січня, 2021 р., 10:42
Проєктна заявка "Дискусійний кіноклуб "Факти проти фейків", яка отримала перемогу у першому етапі конкурсу проєктів "Волонтерство в громаді"
27 Січня, 2021 р., 09:16
  Наша громада взяла участь у першому етапі відбору конкурсу проєктів «Волонтерство в громаді», оголошеного Програмою «U-LEAD з Європою». На розгляд конкурсної комісії надійшло більше 100 проектних ідей із громад усіх областей України, що свідчить про актуальність теми розвитку культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у територіальних громадах України для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19.