18.06.2020 відбудеться позачергове засідання сесії

18.06.2020 о 10.00 год. в приміщенні Біленьківської сілсьької ради за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4-В відбудеться позачергове засідання сесії, на якому планується розглянути наступні питання:

16:25 17.06.2020

Із 3 червня діє механізм списання недоїмки із ЄСВ за 2017-2020 роки для "сплячих" ФОП

Запорізьке управління повідомляє, що 02.06.2020 р. офіційно опублікований Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо усунення дискримінації за колом платників" від 13.05.2020 р. № 592-IX. Він набирає чинності з 01.01.2021 р., окрім п. 5 розділу I цього Закону, який набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

13:17 10.06.2020

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ, ЩО ПРОХОДЯТЬ В МЕЖАХ БІЛЕНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ, ЩО ПРОХОДЯТЬ В МЕЖАХ Біленьківської СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

12:01 09.06.2020

Звернення ЗВЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» до населення!

Закликаємо до співпраці!!! Останнім часом поширилися випадки крадіжок обладнання електроустановок, зокрема елементів повітряних ліній електропередачі (далі ПЛ). Розкрадання металевих кутників конструкцій опор та тросових відтяжок залізобетонних опор, веде до значного зниження стійкості опор, особливо при посиленні вітрових навантажень і ожеледі в осінньо-зимовий період, що призводить до падіння опор з масштабними руйнуваннями на ПЛ. Означене стає причиною аварійного знеструмлення значної кількості споживачів електричної енергії, включаючи значну кількість закладів медичної та соціально-побутової сфери діяльності, а також призводить до зниження надійності електропостачання соціально-важливих і значимих об’єктів, до екологічного збитку, виникненню пожеж та є потенційною загрозою для життя та здоров’я громадян, шкоди майну фізичних або юридичних осіб – вважаємо, що це повинно турбувати кожного.

11:24 05.06.2020